Pomoc

Składanie zamówień

W przypadku każdego rodzaju zamówień istnieje możliwość wysyłania wielu plików jednocześnie. Po ustaleniu parametrów jednego pliku, aby przejść do dodawania kolejnego należy wcisnąć przycisk Dodaj kolejny plik.

Parametry poszczególnych plików można zwijać i rozwijać, a także usuwać, używając przycisków w prawym górnym rogu ramki. Parametry można zmieniać do momentu wysłania zamówienia.

Uwaga: do poprawnego działania powyższych funkcjonalności wymagana jest włączona obsługa JavaScript w przeglądarce.

Powrót do góry

Możliwość wysyłania plików na serwer FTP jest możliwa jedynie dla zarejestrowanych użytkowników naszego systemu.

 1. Wysyłanie zlecenia

  Po zalogowaniu się należy wybrać odpowiedni formularz zlecenia (np. proof cyfrowy i impozycyjny). Następnie należy zaznaczyć pole wyboru FTP i wpisać nazwę wysyłanego pliku wraz ze wszystkimi parametrami potrzebnymi do wykonania zlecenia. Po wypełnieniu formularza należy wybrać przycisk Wyślij.

  Uwaga: w tym momencie zostaje przesłane jedynie zlecenie na wykonanie pracy, bez plików.

 2. Wysyłanie plików

  Wszystkie pliki, których nazwy zostały umieszczone w formularzu należy przesłać na nasz serwer FTP za pomocą dowolnego programu – klienta FTP.

  Adres serwera FTP: ftp://formularz.trasecom.pl

  Login i hasło: takie same, jak przy logowaniu się do formularza

Powrót do góry

Aby zarejestrować się w systemie wystarczy wypełnić formularz rejestracji. Zarejestrowany użytkownik uzyskuje dostęp do wysyłania plików przez FTP, a także do dodatkowych formularzy zamówień.

Powrót do góry
W aplikacji zostały wykorzystane grafiki pochodzące z Crystal Project, dostępnego na licencji LGPL.